Latvijas Dizaina gada balvas pasākumi jau nākošnedēļ

Latvijas Dizaina gada balvas pasākumi jau nākošnedēļ

Latvijas Dizaina gada balvas disksusija “Dizains savieno / Design unites us”

12. aprīlī plkst. 12.00 diskusijā “Dizains savieno / Design unites us” Latvijas Dizaina gada balvas 2018 žūrijas dalībnieki dalīsies pieredzē un apspriedīs to, kā 21. gadsimtā mākslinieciskā dizaina jaunrade izmanto sistēmdomāšanu, lai spētu risināt dažāda mēroga, sarežģītas problēmas produktu dizaina, izstrādes un inovācijas jomās, kā arī sniegs ieskatu žūrēšanas procesā un atbildēs uz jautājumiem konkursa dalībniekiem un interesentiem!
Pieteikšanās, aizpildot anketu https://ej.uz/ts6x

Latvijas Dizaina gada balvas apbalvošanas ceremonija 2018

12. aprīlī plkst. 19.00 dizaina birojs H2E sadarbībā ar Latvijas Republikas Kultūras ministrija ielūdz uz nacionālas nozīmes apbalvojuma - Latvijas Dizaina gada balva 2018 – svinīgo ceremoniju. Ģērbšanās kods: tumšs uzvalks, ierašanās no plkst. 18.00
Pieteikšanās, aizpildot reģistrācijas anketu https://ej.uz/c2b2

Izstāde: Latvijas Dizaina gada balva 2018 

No 17. aprīļa Dekoratīvās mākslas un dizaina muzejā (Rīgā, Skārņu ielā 10/20) būs skatāma izstāde ar 20 labākajiem Latvijas Dizaina gada balvas konkursam iesniegtajiem darbiem. Izstādi papildinās plaša pasākumu programma, kas ietvers diskusiju, sarunas ar nozares speciālistiem, kā arī dažādas radošās aktivitātes.