Latvijas dizaina gada balvas 2018 žūrijas pārstāvis — Timothy W. Ventimiglia

Latvijas dizaina gada balvas 2018 žūrijas pārstāvis — Timothy W. Ventimiglia

Timothy W. Ventimiglia ir pasaulē vadošās muzeju ekspozīcijas dizaina aģentūras "Ralph Appelbaum Associates" (RAA) Berlīnes biroja direktors, izstāžu dizaina un muzeju plānošanas eksperts.

Jau vairāk nekā divdesmit gadus Timothy W. Ventimiglia darbojas RAA dizaina aģentūrā, un uzkrātā profesionālā pieredze ļauj viņam teicami pārzināt ikkatru muzeju plānošanas un ekspozīciju dizaina izstrādes posmu no interpretācijas plānošanas un programmu izveides līdz arhitektūras, interjera un izstāžu dizainam. Timothy W. Ventimiglia darbi ir augsti novērtēti un apbalvoti ar tādām starptautiskām godalgām kā "iF Design Award 2015", "Art Directors Club Gold award 2015", "IDCA Gold award 2014", kā arī prestižo "Red Dot Award 2014" balvu telpiskās komunikācijas kategorijā. Šobrīd Timothy W. Ventimiglia vada ārpus Eiropas kultūru ekspozīcijas izveidi Humbolta Forumam Berlīnē, kā arī Juzefa Pilsudska muzeja projektu Sulejuvekā, Polijā.  

"Lielisku dizainu veicina dialogs, un realizēts dizaina projekts stimulē turpmāku diskursu. Tādejādi dizains savā būtībā ir sociāla iniciatīva."