Latvijas dizaina gada balvas 2019 žūrijas pārstāvis Daniel Bosch

Latvijas dizaina gada balvas 2019 žūrijas pārstāvis Daniel Bosch

Daniel Bosch
Dizaina nodaļas vadītājs un radošais direktors
"Fjord", "Accenture Interactive”

Daniel Bosch dizaina jomā darbojas jau vairāk nekā 20 gadus. Viņš ir "Fjord" Helsinku biroja dizaina nodaļas vadītājs un radošais direktors. Daniela fokusā ir zīmola un pakalpojumu dizains, kā arī lietotāja pieredzes un stratēģiskais dizains. Sadarbojoties ar dizaineriem, uzņēmējiem un inženieriem no visas pasaules, viņa komandas mērķis ir pārdefinēt lietotāja attiecības ar fizisko un digitālo pasauli un padarīt sarežģītas sistēmas vienkāršas un elegantas. Dibināta 2001. gadā, "Fjord" aģentūra šobrīd ir pārstāvēta 28 birojos dažādās pasaules valstīs - tās komandu veido vairāk nekā 1000 dizaineri un inovāciju eksperti. "Fjord" ir daļa no "Accenture Interactive".

“Dizains ir praktiska iztēle, kas palīdz būvēt zīmolu un radīt jēgpilnas lietas. Tas tostarp ļauj noteikt, kuras idejas un lietas ir nepieciešams īstenot, kā arī veidu, kādā tās ir jādara.

Padari lietas īstas! Dari daudz, iterē daudz un atrodi negaidītas kombinācijas, kas vedīs pie inovācijām. Es ticu, ka labs dizains ir teicams rīks, kas ietekmē sabiedrības ikdienu, veido to par ilgtspējīgu, cilvēcīgu, sarunām atvērtu un kopumā labāku vietu, kurā būt un dzīvot.