2017. gadā dizaina jomā aizsāksies jauna tradīcija – norisināsies pirmā Latvijas Dizaina gada balva. Latvijas Dizaina gada balva ir ikgadējs, nacionāls dizaina nozares konkurss ar mērķi  apzināt, izvērtēt un popularizēt Latvijas dizaineru izcilākos sniegumus, sekmēt Latvijā radītā dizaina pielietojumu un Latvijas dizaina nozares attīstību un izaugsmi ilgtermiņā.

Konkurss ir lielākais gada notikums Latvijas dizainā, kas ir atzīts par valstiski nozīmīgu pasākumu, un pati balva ir augstākais apbalvojums Latvijas dizaina nozarē. Konkursā var piedalīties gan organizācijas, gan privātpersonas, kas izmanto dizainu kā inovācijas virzītāju un rada produktu vai pakalpojumu.

Apvienojot savu pieredzi, zināšanas un daudzveidīgo skatījumu, kompetenti žūrijas pārstāvji no Latvijas un ārvalstīm izvērtēs pieteikumus pēc vienādiem un vienlīdz svarīgiem kritērijiem, neizdalot atsevišķās kategorijās.

Konkursu organizē dizaina birojs H2E sadarbībā ar Latvijas Republikas Kultūras ministriju, Latvijas Nacionālā mākslas muzeja Dekoratīvās mākslas un dizaina departamentu un Latvijas Mākslas akadēmiju.

Ja vēlaties kļūt par Latvijas Dizaina gada balvas partneri vai atbalstītāju un būt klātesošam jaunas un valstiska līmeņa tradīcijas aizsākšanā, lūdzam sazināties ar Dagniju Balodi (dagnija@designaward.lv).